Płyn odstraszający na krety Hunter 500ml

68808
Płyn odstraszający na krety Hunter
Płyn odstraszający na krety Hunter
Cena brutto (zawiera VAT 23%)
15,60 zł / szt
Opinie: 0 Dodaj opinię »
Dostępnośćw magazynie

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych

Opis towaru

- płyn odstraszający na krety Hunter
- gotowy do użycia preparat przeznaczony do odstraszania kretów z placów, przestrzeni między blokami, obiektów sportowych i rekreacyjnych
- intensywny zapach zapewnia wysoką efektywność działania
- natychmiastowy efekt zaraz po zastosowaniu
- długi czas działania - nawet do 3 tygodni
- nie wyrządza krzywdy odstraszanym zwierzętom
- pojemność:  500 ml

SPOSÓB UŻYCIA:
Zdjąć ziemię tworzącą kopiec, odsłonić fragment tunelu kretai wlać do środka około 30 ml preparatu. Następnie uszczelnić otwór ziemią tak, aby zapach rozchodził się wewnątrz korytarza. Preparat zaczyna silnie działać od razu po zastosowaniu, a pełną skuteczność osiąga po 1-2 dniach. Przy sprzyjających warunkach pogodowych (niewielka ilośc opadów) preparat jest skuteczny przez ok. 3 tygodnie. Zabieg należy powtórzyć po intensywnych opadach deszczu. Teren na którym zastosowano preparat nie wymaga wyłączenia z użytkowania. Opakowanie preparatu wystarcza na powierzchnię ok.  500m2, w zależności od liczby kopców na danym terenie.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Po zabiegu umyć ręce i twarz wodą z mydłem. Nie spożywać. Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Nie dopuszczać do zanieczyszczenia wód powierzchniowych, gruntowych i gleb. Postępowanie z odpadami produktu (w tym przeterminowanego) i opakowaniem: Nie usuwać do kanalizacji. Nie dopuszczać do zanieczyszczenia wód powierzchniowych, gruntowych i gleb. Nie składować na wysypiskach komunalnych. Odpoadowy produkt i opróznione opakowanie po preparacie traktować jako odpad niebezpieczny.

Dodaj opinię »
Cechy towaru
Producent
Hunter
Kod towaru
68808
Kod EAN
5908278968808
Waga brutto
0,49 kg
Wysyłamy
Płatności