Nawóz krystaliczny Floreo FLOWER MAX - stymulator kwitnienia 250g

N.FL/FM
floreo_stymulator_b1
floreo_stymulator_b1
Cena brutto (zawiera VAT 8%) 6,70 PLN / szt
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćWysyłka w ciągu 5-6 dni roboczych
Dostawa już od11,99 PLN

Opis towaru

Floreo Flower Max stymulator kwitnienia to najwyższej jakości, nowoczesny nawóz NPK z mikroskładnikami pokarmowymi, przeznaczony do interwencyjnego zasilania wszystkich roślin kwitnących w uprawach ogrodowych, doniczkowych i inspektowych oraz w uprawie domowej.

 

Bardzo wysoka zawartość fosforu pobudza rośliny do wzmożonego zawiązywania pąków kwiatowych. Dodatek magnezu zapewnia zwiększoną odporność na choroby, a pozostałe składniki gwarantują długotrwałe i obfite kwitnienie.


Skład: NPK 11-51-6 + (MgO2)

Nawóz Floreo jest skrystalizowany, całkowicie rozpuszczalny w wodzie i łatwo przyswajalny przez rośliny.
Jedno opakowanie FLOREO = 100 litrów roztworu!

Nawóz WE - spełnia normy Unii Europejskiej.

 

Stosowanie:
Nawóz należy stosować w postaci roztworu wodnego przez cały okres wegetacji roślin. W okresie kwitnienia nawóz stosować przy każdorazowym podlewaniu.

Dawkowanie:
1g nawozu na 1l wody, czyli 1 łyżeczka nawozu na ok. 5l wody. Nawóz rozpuścić mieszając. Rośliny należy podlewać do uzyskania wymaganej wilgotności gleby. Nawóz jest koncentratem, nie należy przekraczać zalecanej dawki.

  • Tomek (Szczecin)

    Stosowałem w ubiegłym roku i uważam, że jest to najlepszy nawóz do kwiatów balkonowych jaki do tej pory miałem. Na ten sezon też już go kupiłem więc wystawiam z góry pozytywną opinię. Realizacja zamówienia jak zwykle bardzo szybka.

Dodaj opinię

Dodaj opinię »

Cechy towaru

Waga
0,25 kg
Kod towaru
N.FL/FM
Identyfikator
46202
Symbol
927909
Kod EAN
5908278995507

Wysyłamy

Płatności