Biohumus uniwersalny 5L

SK-BIOH-5L
Biohumus uniwersalny 5L
Biohumus uniwersalny 5L
Cena brutto (zawiera VAT 8%)
42,99 zł / szt
Opinie: 0 Dodaj opinię »
Dostępnośćw magazynie

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych

Opis towaru

Biohumus uniwersalny 5L
Organiczny środek poprawiający właściwości gleby, powstały na bazie biohumusu. Niezwykle skuteczny w uprawie większości roślin ozdobnych, domowych i ogrodowych oraz warzyw. W 100% naturalne źródło energii dla roślin.

PRZEZNACZENIE:
Warzywa

Stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet do 1:1 zależnie od stanu gleby czy podłoża i potrzeb roślin. Rozcieńczyć w wodzie w stosunku zależnym od potrzeb i podlewać po siewie 2 tygodnie po pikowaniu i każdej przerywce oraz na początku wzrostu głównego plonu.

Rośliny doniczkowe i balkonowe
Podlewać bez rozcieńczania wokół roślin preparatem w ilości 80-150 ml na roślinę, w zależności od jej wielkości, rodzaju i wieku. Późniejsze podlewanie rośliny wodą pozwoli rozprowadzić składniki w głąb podłoża, bliżej korzenia dając spodziewany efekt. Podlewanie można powtórzyć zależnie od kondycji rośliny i stanu gleby 4-5 razy w sezonie, nie częściej jednak jak raz na dwa tygodnie. Podlewać wodą niezależnie, według dotychczasowych potrzeb rośliny.

Rośliny rabatowe
Stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet 1:1 zależnie od stanu roślin. Rozcieńczyć w wodzie w ilości zależnej od potrzeb. Podlewać po ruszeniu wegetacji lub po posadzeniu roślin oraz co 7-10 dni w czasie kwitnienia.

Drzewa i krzewy
Stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet do 1:1 zależnie od stanu roślin. Rozcieńczyć w wodzie w ilości zależnej od potrzeb i podlewać co najmniej 2 razy w roku rozporawdzając roztwór pod koroną drzew i krzewów intensywniej podlewać w okresie wzmożonej aktywności szkodników, drobnoustrojów i grzybów chorobotwórczych.

Trawniki
Stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet do 1:1 zależnie od stanu roślin. Rozcieńczyć w wodzie w proporcjach zależnych od potrzeb i rozprowadzić równomiernie na powierzchni trawnika, zabieg wykonywać co najmniej 2 razy w roku.

WYMAGANIA JAKOŚCIOWE:
- zawartość azotu całkowitego (N), co najmniej 0,03% (m/m)
- zawartość fosforu w przeliczenu na P2O5, co najmniej 0,015% (m/m)
- zawartość potasu w przeliczeniu na K2O, co najmniej 0,015% (m/m)

KALENDARZ STOSOWANIA:
należy stosować nawózoptymalnie: III-VIII
można stosować nawózmożna stosować: IX-II

OPAKOWANIE:
- typ opakowania: butelka plastikowa
- pojemność: 5 l
- masa nawozu netto: 5002 g

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej.

Dodaj opinię »
Cechy towaru
Producent
24garden.pl
Kod towaru
SK-BIOH-5L
Kod EAN
5908278949401
Waga brutto
5,2 kg
Wysyłamy
Płatności